27 Eylül 2015 Pazar

Antalyada masaj için önerilerim var. Sohbet etme isteğinizi masaj terapisinden sonraya bırakmaya çalışın. Masözünüzle sohbet etmek fazla hoşunuza gidiyor olabilir, fakat masaj terapisi sırasında konuşmak sizi tam olarak rahatlamadan alıkoyacaktır. Gerçekte, bazı kasların gerçekten gerilmesine bile yol açabilir ve terapistinizin işini daha da zorlaştırır. Fakat ihtiyaçlarınızı da söylemeniz gerekir, mesela eğer ortam çok soğuksa, müziğin sesi oldukça yüksekse veya başka bir etki kendinizi rahatlamak üzere bırakmaktan alıkoyar ise bunu söyleyin.

Bir Antalya terapi için kıyafetlerinizi üzerinizden çıkarmak zorunda değilsiniz. Pek çok insan çırılçıplak soyunmaktan gerçekten rahatsızlık duyabilir, bu sebeple eğer sizin daha da gevşemenize yardımcı olacaksa, bazı elbiselerinizi üzerinizden çıkarmamaya çekinmeyin. Masözünüz buna bozulmayacaktır. Bir masaj terapisinin hedefi rahatlamak olduğu için elbiseler yüzünden gerilmek pek de yararlı olmayacaktır.

Antalyada masaj için önerilerim var. Sohbet etme isteğinizi masaj terapisinden sonraya bırakmaya gayret ediniz. Masaj terapistinizle sohbet etmek çok hoşunuza gidiyor olabilir, ancak masaj terapisi esnasında konuşmak sizi tam olarak rahatlamadan alıkoyar.

Aslında, bazı kasların gerçekten gerginliğine bile yol açabilir ve masözün işini daha da zorlaştıracaktır. Fakat ihtiyaçlarınızı da dile getirmeniz gerekir, mesela eğer ortamınız çok soğuksa, müziğin sesi çok yüksekse ya da başka bir etken kendinizi rahatlamak üzere bırakmaktan alıkoyar ise bunu belirtin.

Bir antalyada terapi için kıyafetlerinizi üstünüzden çıkarmak zorunda değilsiniz. Pek çok insan çırılçıplak soyunmaktan aslında rahatsızlık duyabilir, bu sebeple eğer sizin daha fazla gevşemenize yardımcı olacaksa, bazı elbiselerinizi üzerinizden çıkarmamaya çekinmeyin. Masörünüz buna bozulmaz. Bir masaj terapisinin hedefi rahatlamak olduğu için elbiseler yüzünden gerilmek pek de yararlı olmayacaktır.

#antalyamasaj

0 yorum:

Yorum Gönder